"ЕМЕ"   
Понеділок, 20.05.2024, 01:55
Вітаю Вас Гість | RSS
 ЕКОНОМІКА МЕНЕДЖМЕНТ ПІДПРИЄМНИЦТВО      Збірник наукових праць
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Головна Видавнича політикаРеєстраціяВхід
Меню сайту
Підрозділи
Пошук

Видавнича політика

1. У збірнику наукових праць "Економіка. Менеджмент. Підприємництво" публікуються статті аспірантів, докторантів, здобувачів, викладачів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та інших вищих навчальних закладів України та зарубіжжя, які містять нові теоретичні та практичні результати з тематики Економіка, Менеджмент, Підприємництво, Економічна Безпека, Освіта.

2. У збірнику наукових праць "Економіка. Менеджмент. Підприємництво" публікуються статті за новою рубрикою – "Економічна безпека".

Проблематика безпеки сьогодні дуже актуальна в ситуації, що склалася і в економіці, і в суспільному житті в Україні. Для розв’язання багатьох проблем у цій предметній галузі потрібно активізувати дослідження у межах наукових шкіл в науці України, що сьогодні сформувалися, плідно працюють і отримали вагомі результати, які дозволили суттєво поповнити базу знань щодо безпеки.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відомий вагомими досягненнями створеної наукової школи з питань економічної безпеки підприємства, численними є публікації з цієї проблематики науковців університету, є досвід розробок з економічної безпеки на замовлення великих підприємств. Зокрема, є підстави вважати, що в науковій школі з екосесента (economic security of enterprise – економічна безпека суб’єктів підприємницької діяльності) в нашому університеті отримано серйозні результати: сформовано сукупність ідей, поглядів та уявлень щодо економічної безпеки підприємства, гармонізаційний підхід до тлумачення її сутності, розроблено моделі аналізу даних для отримання знань та навчання з екосесента, встановлено загальні та специфічні закономірності організації і функціонування системи економічної безпеки підприємства на підставі її пізнання, розроблено загальні положення, спрямовані на підвищення ефективності функціонування цієї системи. Ці результати не лише сприяли розвитку безпекознавства, але й знайшли практичне застосування на великих підприємствах металургії України.

Публікація статей з проблематики безпекознавства надасть можливість висловити власну думку дослідників, представити результати своїх досліджень, поставити проблемні питання, окреслити невирішені частини у сучасному безпекознавстві, що створить умови для переходу до системного упорядкування та перетворення знань з економічної безпеки, що є першим кроком до оформлення безпекології – науки про безпеку.

3. Статті публікуються мовою оригіналу.

Редакційна колегія з повагою ставиться до авторської позиції. І тому жорстко не наполягає на підготовці статей англійською мовою. До того ж автори статей переслідують мету ознайомити з результатами своїх досліджень колег з вітчизняних наукових установ, для яких сприйняття статті на російській або українській мові є переважливим. Для ознайомлення з добутками вітчизняних вчених в журналі подається розширена (5 тис. та більше знаків) анотація до статті на англійській мові, за якою можна отримати уявлення про результати досліджень, що подані у статті.

4. Відповідальність за достовірність у статтях інформації, її джерел, точність назв, прізвищ та цитат несуть автори.

При запозиченні матеріалу обов’язково вказується джерело, з якого використано інформацію.

У випадках виявлення запозиченого матеріалу без посилання на відповідне наукове джерело відповідальність несуть автори статті.

5. Зміст чергового номера затверджується редакційною колегією збірника.


Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

MESTE
  Faculty of Business and Industrial Management, Belgrade, Serbia  


 Кафедра менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В.Даля (Луганськ)
Економічні інтернет-конференції

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz