"ЕМЕ"   
Неділя, 19.05.2024, 06:53
Вітаю Вас Гість | RSS
 ЕКОНОМІКА МЕНЕДЖМЕНТ ПІДПРИЄМНИЦТВО      Збірник наукових праць
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Головна Вимоги до статейРеєстраціяВхід
Меню сайту
Підрозділи
Пошук

ВИМОГИ ДО СТАТЕЙ,

що можуть бути опубліковані у збірнику

 

1. Статті публікуються мовою оригінала.

2. Стаття має бути структурованою відповідно до постанови Президії ВАК України № 7-05/1 від 15.01.2003 (постановка проблеми, аналіз останніх публікацій, мета статті, виклад основного матеріалу, висновки), відредагованою, не містити граматичних помилок. 

3. Стаття супроводжується анотацією, що подається російською, українською та англійською мовами з повним бібліографічним описом статті та ключовими словами (шрифт Arial Cyr № 8, розміщується безпосередньо перед текстом, виділяється окремим абзацом з відступом 15 мм).

Анотації мають бути структурованими обсягом 100-150 слів.

Структура анотації:

предмет, мета дослідження;

методи проведення дослідження;

результати дослідження;

висновки.

До ключових включаються 5-7 слів або словосполучень.

Приклад оформлення анотацій подано в додатку А.

4. Назва статті, прізвище, ім'я та по батькові надаються трьома мовами.

5. До статті окремим файлом надаються відомості про авторів трьома мовами (прізвище, ім'я, по-батькові, науковий ступень, вчене звання, місце роботи, посада, контактний телефон та адреса для листування).

6. Статті за наданими умовами форматування надаються в електронному варіанті (одинарний міжрядковий інтервал, шрифт Arial Cyr № 10, вирівнювання по ширині в Word 97 і подальших версіях for Windows-98 на дискеті).

7. Для редагування та коректорської правки представляється рукопис статті, що надрукований полуторним міжрядковим інтервалом шрифтом Arial Cyr (Times New Roman) № 14 з вирівнюванням по ширині в Word 97 і наступних версіях for Windows-98). 

8. Обсяг статті – 15-20 тис. знаків.

9. Поля сторінок (мм): верхнє – 20, нижнє – 65, ліве – 20, праве – 55 (верхній колонтитул не передбачається).

10. Структура статті:

індекс УДК у верхньому лівому кутку сторінки;

назва статті (по центру);

ініціали та прізвище автора (авторів) (по правому краю);

анотація;

ключові слова;

текст статті;

список літератури.

11. При викладі матеріалу статті використовується безособова форма дієслів за винятком звернення до попередніх робіт.

Фізичні величини представляються в системі СІ.

Оформлення статті має бути витримано в одному стилі (текст, функція, змінні, матриця-вектор, число – шрифтом Arial Cyr, а грецькі букви і символи  – Symbol).

12. Формули і вхідні в них символи, що згадуються в тексті, набираються тільки в редакторові формул Microsoft Equation 2.0 (і подальших версіях). Кожен новий рядок формули має бути окремим об'єктом, за винятком систем рівнянь, об'єднаних фігурною дужкою, або матриць. Розміри шрифту: звичайний – № 10, крупний індекс – № 7, дрібний індекс – № 5, крупний символ – № 12, крупний символ – № 8.  

Товщина символів у формулах має бути однаковою з основним текстом. Виняток становлять випадки, коли виділення необхідно, наприклад, векторні величини виділяють жирним шрифтом і ін.).

Формули поміщаються через інтервал після тексту, текст після формули – також через інтервал. Нумерація формул – в круглих дужках, з вирівнюванням по правому краю межі тексту.

Рисунки представляються в чорно-білому (B/w) форматі і форматах WMF (створені безпосередньо в Word або збережені у вказаному форматі і обов'язково згруповані) або BMP, або PCX і поміщені в кадр.

Рисунки мають бути контрастними, чіткими без розводів та затемнень. Рисунки, що отримані скануванням, мають бути відредаговані і відповідати вказаним вимогам. Рисунок розташовується після посилання на нього у тексті статті, повинен мати номер та назву.

Графічний матеріал і таблиці не повинен виходити за поля сторінки.

13. Таблиці оформлюють відповідно до вимог Державного стандарту України і розміщують або в тексті статті, або на окремих сторінках в тій послідовності, у якій в статті на них посилаються.

14. Посилання на цитовані джерела та їхня бібліографія повинні відповідати Державному стандарту України. Використання джерел є обов’язковим, їхній перелік подається наприкінці статті. Рекомендується у списку літератури використовувати 12-15 позицій.

Перелік використаних джерел подаєься на мові оригіналу джерел відповідно до чинних вимог (бюлетень ВАК № 5 2009 р.) та у транслітерації і на англійській мові, що необхідно для відстеження цитувань.

Приклад оформлення переліку використаних джерел у транслітерації і на англійській мові подано у додатку Б.

Для запобігання розбіжностей при транслітерації кирилиці в романський алфавіт рекомендується дотримуватися єдиних правил транслітерації. Правила транслітерації українського та російського алфавіту латиницею подано в додатку В.

15. Статті включаються до збірника за рішенням редакційної колегії при наявності рецензії фахівця з тематики статті (доктора економічних наук). До тексту статті можуть бути внесені редакційні правки без узгодження з автором.

16. Авторові надається коректура статті. Зміна верстки за винятком виправлення граматичних помилок не допускаються. Коректура статті має бути повернена протягом двох днів після отримання.

17. Рукописи статей, диски авторам, як правило, не повертаються.

18. Зміст кожного випуску збірника затверджується його редакційною колегією.

19. Вимоги до статей розташовані на сайті збірника наукових праць "Економіка. Менеджмент. Підприємництво" (www.eme.ucoz.ua). Статті в електронному вигля розташовані на офіційному сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (www.nbuv.gov.ua).Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

MESTE
  Faculty of Business and Industrial Management, Belgrade, Serbia  


 Кафедра менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В.Даля (Луганськ)
Економічні інтернет-конференції

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz