"ЕМЕ"   
Понеділок, 11.12.2023, 14:48
Вітаю Вас Гість | RSS
 ЕКОНОМІКА МЕНЕДЖМЕНТ ПІДПРИЄМНИЦТВО      Збірник наукових праць
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Головна Відкрито нову рубрику "Економічна безпека"РеєстраціяВхід
Меню сайту
Підрозділи
Пошук
Відкрито нову рубрику "Економічна безпека"  

У збірнику наукових праць "Економіка. Менеджмент. Підприємництво" публікуються статті за новою рубрикою – "Економічна безпека".

Проблематика безпеки сьогодні дуже актуальна в ситуації, що склалася і в економіці, і в суспільному житті в Україні. Для розв’язання багатьох проблем у цій предметній галузі потрібно продовжувати та активізувати дослідження у межах наукових шкіл в науці України, що сьогодні сформувалися, плідно працюють і отримали вагомі результати, які дозволили суттєво поповнити базу знань щодо безпеки.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відомий вагомими досягненнями створеної наукової школи з питань економічної безпеки підприємства, численними є публікації з цієї проблематики науковців університету, є досвід розробок з економічної безпеки на замовлення великих підприємств. Зокрема, є підстави вважати, що в науковій школі з екосесента (economic security of enterprise – економічна безпека суб’єктів підприємницької діяльності) в нашому університеті отримано серйозні результати: сформовано сукупність ідей, поглядів та уявлень щодо економічної безпеки підприємства, гармонізаційний підхід до тлумачення її сутності, розроблено моделі аналізу даних для отримання знань та навчання з екосесента, встановлено загальні та специфічні закономірності організації і функціонування системи економічної безпеки підприємства на підставі її пізнання, розроблено загальні положення, спрямовані на підвищення ефективності функціонування цієї системи. Ці результати не лише сприяли розвитку безпекознавства, але й знайшли практичне застосування на великих підприємствах металургії України.

Публікація статей з проблематики безпекознавства надасть можливість висловити власну думку дослідників, представити результати своїх досліджень, поставити проблемні питання, окреслити невирішені частини щодо сучасного безпекознавства, що створить умови для переходу до системного упорядкування та перетворення знань з економічної безпеки, що є першим кроком до оформлення безпекології – науки про безпеку.

 

 


Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

MESTE
  Faculty of Business and Industrial Management, Belgrade, Serbia  


 Кафедра менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В.Даля (Луганськ)
Економічні інтернет-конференції

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz